hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Najaktywniejszy Czytelnik roku 2021
data dodania: 18 styczeń 2022r.
 Laureaci konkursu na najaktywnieszego czytelnika roku 2021, zdjęcie grupowe
W sobotę 15 stycznia odbyło się, już po raz drugi, wręczenie nagród dla Najaktywniejszych Czytelników w roku poprzednim.
 
W Bibliotece Publicznej w Pasłęku miano to zdobyli: wśród dorosłych: Wiesława Stasiak a wśród dzieci i młodzieży Alicja Riopka.
Filia w Zielonce Pasłęckiej: wśród dorosłych miano to ponownie otrzymała pani Zenobia Gołębiewska (nagrodę wręczymy w innym terminie) a w kategorii dzieci i młodzieży Hanna Wąsiewska.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, życzymy dalszego zapału czytelniczego i zachęcamy pozostałych naszych Czytelników do próby zdobycia tego tytułu 
Nagrody wręczali: p. Krystyna Janczewska, prezes Towarzystwa Przyjaciół Biblioteki Publicznej w Pasłęku oraz dyrektor Biblioteki.
Sponsorami nagród byli:
Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki Publicznej w Pasłęku, dwie pasłęckie firmy, które chciały zachować anonimowość oraz dyrektor Biblioteki Publicznej w Pasłęku. Serdecznie dziękujemy!

 

Najaktywniejszy Czytelnik 2021
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku