hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Dzień Dziecka z Biblioteką w... Zielonce Pasłęckiej
data dodania: 02 czerwiec 2022r.
 Zdjęcie przedstawiające dzieci przy stołach z grami.

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka Szkoła Podstawowa w Zielonce Pasłęckiej zorganizowała festyn pod tytułem "Trzeźwo, zdrowo, na sportowo", na którym nie zabrakło i biblioteki. Niestety plany zewnetrznego festynu pokrzyżowała pogoda, witajac dzień wielkimi opadami deszczu, stąd też część stanowisk nie pojawiło się a część przeniesiono do szkolnej sali gimnastycznej.

miechu, zabaw sportowych, tańców oraz gier było bez liku. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w przygotowanych dla nich zadaniach. Biblioteka zaprezentowała historyczne gry stolikowe oraz indyjskie gry planszowe, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci mogły zagrać w każdą grę oraz poznać zasady starych, już nie znanych w obecnych czasach planszówek. Oprócz tego dzieci mogły obejrzeć, dotknąć i poznać rzeczy, które kiedyś służyły np. jako przedmioty higieniczne (grzebień z kości), postarać się napisać coś na średniowiecznej tabliczce woskowej) czy spróbować wydobyć iskrę krzesiwem. Mimo nie sprzyjającej pogody było wesoło i bardzo miło. Wszystkim dzieciom z okazji Ich święta jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze oraz dużo uśmiechu na twarzy

Dziękujemy za zaproszenie i ciepłe przyjęcie!

Dzień Dziecka 2022
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
 gallery image
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku