hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Jak działamy
data dodania: 18 styczeń 2021r.
 Logo informacyjne: Komunikat

Zapraszamy do korzystania z możliwości wypożyczania i zwrotu zbiorów tradycyjnych wg poniższych zasad:

- całość obsługi odbywa się przy wejściu do Biblioteki, obowiazuje zakaz wstępu do dalszych części Biblioteki;

- ZALECAMY sprawdzenie dostępności danej pozycji w katalogu internetowym. Link na naszej stronie internetowej www.bppaslek.pl;

- czytelnik rezerwuje książki za pośrednictwem katalogu online lub telefonicznie – prosimy o podawanie e-maila w celu uzyskania informacji o przygotowanym zamówieniu;

- po otrzymaniu informacji o tym, że zamówione książki są gotowe do odebrania, czytelnik telefonicznie kontaktuje się z Biblioteką lub Filią Biblioteki, w której zamawiał książki, w celu umówienia się na dokładny termin ich odbioru;

- zarezerwowane książki można odebrać z biblioteki WYŁĄCZNIE po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z bibliotekarzem terminu odbioru i w wyznaczonym do tego miejscu przy wejściu do budynku biblioteki;

- należy przyjść na umówiony termin - wizyty typu "bo akurat mam wolny czas" nie będą respektowane;

- zwracane książki należy mieć w oddzielnej reklamówce/torbie. Zwracane książki należy włożyć z reklamówką do wskazanego przez bibliotekarza pojemnika/kartonu.

- książki zwracane podlegają 3-dniowej kwarantannie.

- przy wejściu do biblioteki ustawiony będzie stolik z płynem do dezynfekcji.  Obowiązuje prawidłowo założona maseczka oraz dezynfekcja rąk przed rozpoczęciem procedury obioru i zwroty książek.

Czytelnik nie umówiony telefonicznie na termin wizyty nie będzie obsługiwany.

 

Tel. Biblioteka Publiczna w Pasłęku: 55 248 30 55, e-mail bppaslek@poczta.onet.pl

Tel. Filia Biblioteki Publicznej w Zielonce Pasłęckiej 55 248 74 74 e-mail: filiazielonka@gmail.com

 

Chcesz się zapisać do Biblioteki, skorzystać zarówno z papierowych jak i elektronicznych wypożyczeń? Pisz lub dzwoń na podane powyżej dane kontaktowe w celu umówienia wizyty.

 

Wprowadzone ograniczenia związane są ze stale rosnącą liczbą zakażeń na terenie powiatu elbląskiego. Zmiana zasad udostępniania zbiorów zależna będzie od spadku liczby zarażonych na terenie powiatu.

Biblioteka czynna w dni powszednie, soboty nieczynna. Filia w Zielonce Pasłęckiej czynna w poniedziałek, środę i w piątek.

 

Zaparszamy do korzystania z możłiwości odbioru kodów LEGIMI.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku