hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Sponsorzy Biblioteki
data dodania: 12 marzec 2021r.
 Zdjęcie gabloty ekspozycyjnej z obiektami w środku

Pod koniec roku 2020 Biblioteka Publiczna w Pasłęku, dzięki wsparciu finansowemu sponsorów dokonała zakupu nowoczesnej gabloty ekspozycyjnej.

Zakup nowoczesnej gabloty pulpitowej, w której obecnie prezentowane są najnowsze dary do Izby Historycznej, został zrealizowany dzięki Dyrektorowi Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie oraz Nadleśnictwom w Młynarach i w Ornecie. Środki przekazane przez Lasy Państwowe w wysokości 3600 zł. pozwoliły na dokonanie zakupu ww. gabloty oraz 6 tablic plakatowych zatrzaskowych formatu A1. Tablice zostały powieszone w korytarzu przy Wypożyczalni i będą służyć tematycznym wystawom planszowym. Długi proces realizacji zamówienia związany również z przestojami spowodowanymiCovid-19 spowodował, iż gablota ostatecznie dotarła do Biblioteki w lutym bieżącego roku. Gablota jest wyposażona w oświetlenie LED, podwójne zamki oraz otwierana jest na pneumatycznych wysięgnikach.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

 

Gablota
 Gablota ekspozycyjna pusta
 Gablota ekspozycyjna pusta fragment
 Gablota ekspozycyjna nalepka ze sponsorami
 Gablota ekspozycyjna widok z eksponatami ogólny
 Gablota ekspozycyjna widok z eksponatami wnętrze
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku