hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Pasłęk 2222

Burmistrz Pasłęka oraz Biblioteka Publiczna w Pasłęku ogłaszają konkurs plastyczny "Pasłęk 2222".

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Pasłęk a zorganizowany jest w ramach obchodów Roku 2021, ogłoszonego przez Sejm RP Rokiem Stanisława Lema.

 

CELE KONKURSU

 1. Konkurs związany jest ze stuleciem urodzin Stanisława Lema – polskiego pisarza science-fiction oraz ustanowienia roku 2021 przez Sejm RP rokiem Stanisława Lema.
 2. Celami konkursu są: rozbudzanie inwencji twórczej i kreatywności, rozbudzenie zainteresowania literaturą fantastyczną i naukami ścisłymi wśród dzieci.
 3. Rozbudzenie zainteresowania twórczością Stanisława Lema.
 4. Promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie.
 5. Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych technik plastycznych.

WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy i miasta Pasłęk, z podziałem na kategorie wiekowe:
  1. klasy I-III szkoły podstawowej,
  2. klasy IV-VI szkoły podstawowej,
  3. klasy VII-VIII szkoły podstawowej.
 2. Tematy prac muszą nawiązywać do kwestii wizji przyszłości, a prace dotyczyć konkretnego miejsca / ulicy / wydarzenia w Pasłęku i na terenie Gminy Pasłęk i jego wizji w roku 2222: np. ulica Mickiewicza w Pasłęku w roku 2222, Szkoła w Zielonce Pasłęckiej w roku 2222, plac zabaw przy moim domu w roku 2222 itp.

 

Więcej informacji w Regulaminie dostępnym poniżej (plik PDF) oraz na Oddziale dla Dzieci i w Filii w Zielonce Pasłęckiej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku