hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Literackie spotkanie.... z dreszczykiem
data dodania: 11 listopad 2021r.
 Autorka książki

W poniedziałek 15.11.2021 r. Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na spotkanie z Agnieszką Łaskarzewską (Malinowską), pasłęczanką, autorką książki „Jej słowa, jego czyny”.

W kwietniu tego roku miał miejsce debiut literacki pasłęczanki, Agnieszki Łaskarzewskiej. Pierwszą, bo mamy nadzieję na kolejne, powieścią autorki jest książka „Jej słowa jej czyny”, wydana przez wydawnictwo Novae Res.  zaliczana do gatunku kryminał/sensacja, chociaż czytelnicy odnajdują w niej również elementy romansu. Powieść posiada dosyć wysoką ocenę, 7,2, na portalu lubimyczytac.pl .   

Ona pisze o morderstwach, on je popełnia. Czym jest moralne morderstwo? Zuzanna całe studia poświęciła pracy naukowej nad etyką zabijania. Teraz, kiedy została autorką kryminałów, próbuje udowodnić swoje tezy o moralnym zabójcy. Nagle w jej życiu pojawia się mężczyzna, który ma wobec niej niebezpieczne zamiary: otrzymał zlecenie, by za wszelką cenę doprowadzić kobietę do swojego szefa. Czy Robert okaże się jednym z tych zabójców, o których nieustannie rozmyśla Zuzanna? Dlaczego zabija? Czy będzie potrafił przestać, kiedy w tej precyzyjnie zaplanowanej rozgrywce pojawi się miłość?

Zapraszamy na spotkanie z autorką w poniedziałek o godzinie 17 w pasłęckiej bibliotece. Pamiętajmy o maseczkach i obowiązujących zasadach bezpieczeństwa higienicznego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku