hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Książki w języku ukraińskim - potrzebne!
data dodania: 10 marzec 2022r.
 Flaga Ukrainy z napisem o poszukiwaniu książek w języku ukraińskim
Drodzy mieszkańcy Miasta i Gminy Pasłęk.
Prosimy Was o pomoc w zdobywaniu książek, zarówno dziecięcych i młodzieżowych oraz literatury beletrystycznej w języku ukraińskim. Chcielibyśmy, aby pasłęcka Biblioteka stała się również miejscem przyjaznym dla naszych sąsiadów, dla osób uciekających przed horrorem wojny a znajdujących, lub tych którzy dopiero znajdą, schronienie u nas.
Aby w bibliotece mogli znaleźć fragment swojego świata, chociaż drobną namiastkę kultury literackiej, życia codziennego - i tak jak my znajdujemy wytchnienie zagłębiając się w lekturę, tak i im chcielibyśmy zapewnić chociaż tyle. Dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o przekazywanie dla naszej biblioteki książek w języku ukraińskim - o ile takowe posiadacie - lub też ich zakup i podarowanie dla Biblioteki, jako miejsca gdzie wszyscy będą mogli z nich korzystać (niestety nie posiadamy środków na takowe zakupy).
Może wspólnymi siłami uda stworzyć się kawałeczek, chociaż drobny, świata, który pozostawili za sobą, a lektura da im trochę wytchnienia.
 
Amazon, ebay, księgarnie kanadyjskie czy amerykańskie i brytyjskie - ustaw dostawę na Polska
Niestety nie możemy zakupić za granicą - liczymy na Waszą pomoc!

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku